Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Breaker Tactical

Albatros GEN 1.1 Chest Rig Multicam (ALT LAZER KESİM MOLLE PANEL İLE  BİRLİKTE)

-Albatros hücum yeleği, olabilecek en rahat şekilde vücuda uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Diğer hücum yeleklerine göre yaz aylarında terlemeyi ve su kaybını minimuma indirir, çok hafiftir ve orta boy bir sırt çantasına kolayca sığabilir. Çıkarıldığında hızlıca kuşanılabilir. 

-Yeleğin üzerinde 3 adet 5.56 şarjör cebi, 2 adet tabanca şarjör cebi, 16 adet 12 GA fişeklik bulunmaktadır. 16 fişeğin 10'u dış kısımda, 6'sı ön genel maksat cebinin içine sökülebilir fişeklik şeklinde koyulmuştur. Ön genel maksat cebinin iç kısmında çıkarılabilir darbe pedi yelek ile birlikte gelmektedir. Bu darbe pedi, telefon gibi  elektronik cihaz kullanımı durumunda cihazı darbelerden kırılmaya karşı korumaya yarar.

-Yelek X sistem kuşama sahiptir. Bu kuşam >200 kg ağırlık ile test edilmiştir. Yaralı tahliye ve sürükleme gibi durumlarda kopmaması için güçlü plastik tokalar ve güçlendirilmiş dikişler kullanılmıştır. Bel kuşamınaysa yuvarlak lastik eklenmiştir. Bu lastik sayesinde yelek vücudu sıkıca sarmasına rağmen rahatsızlık vermez ve farklı atış pozisyonlarında nefes alış verişi engellemez. 

-Yeleğin alt kısmında bulunan MOLLE Panel ekstra cep takmanızı sağlayan bir platformdur. İstenildiği zaman çıkarılabilir veya değiştirilebilir. Fişeklik, şarjörlük, genel maksat cebi, patch vb. takmaya yarar.

-Yeleğin dış kısmındaki fişekliklerde çift lastik sistemi kullanılmıştır. Bu sistemde fişeklik lastikleri iki kat olarak dikilir ve üst katta kalan lastik sürtünme, toz ve kir gibi özelliklerden yıpransa da alttaki lastik sağlam kalır ve fişekleri güvenle tutmaya devam eder. Diğer fişekliklerde bulunan zamanla lastiklerin özelliklerini kaybetmesi, kopması gibi durumun yaşanmasını engeller.

-Plastik aksesuarlarda yüksek dayanıma sahip olması için YKK marka ürünler kullanılmıştır. Cırtların uzun ömürlü olması için Kotex, tuzlu su ve zorlu koşullara dayanan cırt bant kullanılmıştır. Yelek kuşam sisteminin maksimum sağlamlıkta olup kopmaması için 25 numara sürekli elyaf filament dikiş ipi kullanılmıştır. 

-Yeleğin vücuda temas eden kısmında lazer kesim cordura içine yerleştirilmiş 5mm EVA darbe pedi ile maksimum havalandırma ve sivri kaya, dal gibi dıştan gelebilecek travmatik darbelere karşı vücuda koruma sağlanmıştır. Bu darbe/havalandırma pedi istenildiğinde çıkarılabilir ve yeleğin daha ufak bir silüete sahip olması sağlanabilir.

Kullanılan Malzemeler

-1000 D arkası Poliüteran (PU) kaplamalı Multicam  Cordura kumaş.

-Yüksek dayanıma sahip Kotex cırt bantlar.

-8 mm EVA Ped

-25 No. sürtünmeye karşı maksimum dayanıklı, sürekli elyaf filament dikiş ipi.

Görsel amaçlı ilave edilmiş diğer ürünler fiyatına dahil değildir!


www.temizliksepetin.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Breaker Tactical

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor