Dezenfektan

dezenfektanDezenfektan kısaca anlatmak gerekirse vücudumuzun dışında olan mikro organizmaların bakterilerin  öldürülmesi ve daha fazla üremelerini durdurmak için kullanılan kimyasal ürünlerden (Alkol vb) oluşan sıvı veya jel  formunda olan kapaklı ve spreyli ambalajlarla kullanılan bir üründür.

 

 


 

toptan dezenfektan satışı


Dezenfektan  Çeşitleri arasında  El dezenfektanı , cilt dezenfektanı , yüzey ortam dezenfektanı olarak  Genelde  100 ml , 500 ml , 1000 ml ambalajlar şeklinde kapaklı ve spreyli olarak  paketlenip kullanıma sunulmaktadır.

 

 


 

Dezenfektan fiyatları tabiki her üründe olduğu gibi karışımında kullanılan alkol , diyonize su  ve krem kalitesine göre değişmektedir.  Burda dikkat etmemiz gereken kesinlikle  bakanlık onayı olmayan ve ucuz ürünleri kullanımından kesinlikle kaçınmalıyız.

 



Dezenfektan jel formunda olmasının tek nedeni kapaklı ambalajlarda dökülmeden kullanılması ve elimizdeki tüm bölgeyi kapladığından emin olmamız için yapılmıştır. İçerik olarak sıvı haldeki dezenfektandan farkı yoktur.

 



El Dezenfektanı içeriği genelde  oranlar değişim gösterebilir.  %60 ile % 90 Oranında Alkol ( Çokca çeşidi mevcuttur)  %1 – %2 oranında ellerin tahrişini korumak için gliserin yani krem  ve gerisi diyonize edilmiş su’dan  oluşmaktadır.   Kullanımı nasıl olacak derseniz  avucumuza 3 gr  kadar sıvı veya jel dezenfektan alınır ve  parmak aralarına kadar  ellerimizi ovuşturarak bütün bölgeye temas etmesi sağlanır. Alkol virüs ve bakterileri etkisiz hale getirdikten sonra uçar sıvı halden gaz haline dönüşür.  El dezenfektanındaki krem cildi koruyarak derinin alkolü emmesini önler.  Tabiki El dezenfektanını Su ve  sabuna ulaşamadığınız yerlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

 



 Maske , Sosyal mesafe ve Temizlik kurallarına uyalım.

14 kuralı okumak için lütfen tıklayın 


Hemen İletişim
1
Toptan Alımlar İçin Hemen Fiyat Alın!
Toptan Alımlar İçin Hemen Fiyat Alın!