Toptan Temizlik Malzemeleri

Toptan Temizlik Malzemeleri

Yağ çözücü

Yağ çözücü

Toptan  yağ çözücü,  geliştirilmiş formülü sayesinde yapısında bulunan temizleyici partikülleri hızlı bir şekilde inaktif durumdan aktif duruma geçirerek, her türlü yüzeyde kurumuş en inatçı yağ kalıntılarını en kolay şekilde söküp atar. Sıvı bir yapısı vardır ve uygulandığı yüzeye zarar vermez.

İçerisinde zararlı kimyasal madde bulundurmaz ve bu sayede cilt dostudur. Tahrişe ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez.

Güçlü yapısı sayesinde kirli yüzey genişliğine oranla yeterli miktarda kullandığınız çözüm yağ çözücü ürünümüzü, temiz bir bezle veya ovma teliyle ovaladıktan sonra duruladığınız taktirde kiri yüzeydeni kolayca ayırarak etkin bir temizlik sağlar. Yüksek performansına rağmen uygun fiyatıyla da cebinize dost ürünümüz toptan yağ çözücüyü sitemiz aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Lavabo açıcı sıvı

Lavabo açıcı sıvı

Lavabo açıcı sıvı, aktifleştirilmiş güçlü yapısı sayesinde, tıkanmış tüm lavabolarınızı en kısa sürede açıyor ve giderinizdeki kalıntıları temizliyor. Sıvı bir yapısı olan lavabo açınızı tıkanmış lavabolarınıza güvenle ve kolayca uygulayabilir, hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

İçeriğinde hiçbir zehirli kimyasal bulundurmaz, bu nedenle derinizde tahrişe sebebiyet vermez ve alerjik reaksiyonlar oluşturmaz.

Yapısı itibariyle sıvı açıcınızı tıkanmış lavabo giderinize kullanımına uygun şekilde yeterli miktarda kullandığınız taktirde açamayacağı tıkanıklık yoktur. Kısa sürede etkin sonuca ulaşmanızı sağlayan aktif lavabo açıcı ürünümüz, yüksek performansına rağmen uygun fiyatıyla da cebinizin dostu olur. Toptan lavabo açıcı sıvı ürünümüzü sitemiz aracılığıyla kolaylıkla sipariş verebilir, kaliteyi ucuza yaşayabilirsiniz.

Banyo wc temizleyici

Banyo wc temizleyici

Banyo wc temizleyici, geliştirilmiş formülü sayesinde banyolarınızdaki fayanslarınıza, lavabolarınıza, küvet ve duşa kabinlerinize güvenle uygulayabilirsiniz. Sararmış derzlerinizi beyazlatmada ve lekelenmiş her türlü banyo yüzeyinizi kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemede birebir. Hızlı etkime süresi sayesinde de zamandan tasarruf edin.

İçeriğinde zararlı kimyevi maddeler ve zehirli gazlar bulundurmayan ürünümüz alerjik reaksiyonlara neden olmaz, cildinizi tahriş etmez, solunum yollarınıza zarar vermez.

Eser miktarda kullandığınız temizleyicinizi, yüzeye uyguladıktan sonra silmeniz ve durulamanız yeterlidir. Etkili formülüne ve kaliteli malzeme içerisine rağmen cep dostu uygun fiyatlı ürünümüz toptan banyo wc temizleyici siparişlerini sitemiz aracılığıyla kolayca ve güvenilir bir şekilde sipariş edebilir, hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Cam temizleyici

Cam temizleyici

Cam temizleyici, yapısındaki etkili partiküller sayesinde, uyguladığınız cam yüzeyini kirlerinden kolayca arındırmakla kalmıyor, geliştirilmiş formülü ile birlikte temizleme yaptığınız alanda  göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Yumuşatılmış içeriği sayesinde camlarınızı çizmiyor ve güvenli bir kullanım sağlıyor.

İçeriğinde zararlı kimyasal bulundurmaz, cildinize ve solunum yollarınıza zarar vermez. Alerjik bir reaksiyon oluşturmaz, güvenle kullanılabilir.

Lekelenmiş, sararmış veya kararmış cam yüzeylerinize yeterli miktarda uyguladığınız cam temizleyicinizi temiz bir bezle sildikten sonra durulayın. Etkin temizlik gücüne karşılık, uygun fiyatıyla da cam temizleyici seçiminizde ilk tercihiniz olmaya birebir. Sonuçlarından memnun kalacağınız, toptan cam temizleyici ürünümüzü sitemiz aracılığıyla güvenle sipariş edebilir, kısa süre içerisinde kolayca teslim alabilirsiniz.

Çamaşır Suyu

Çamaşır Suyu

Çamaşır suyu, geliştirilmiş formülü ile birlikte kurumuş lekelere ve inatçı yağ kalıntılarına hızlıca engel olmanızı sağlar. Etkinleştirilmiş  içeriği ile, temizleyeceğiniz alanda  zorlama yapmadan en kirli yüzeyde bile hızlıca aktifleşebilen çamaşır suyu uygun fiyatıyla da cep dostu.

Yapısında zehirli kimyasal  madde bulundurmayan ürünümüz, cildinizde alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez, bu sayede derinizi tahriş etmez.

Eser miktarda temizleyeceğiniz yüzeye uyguladığınız çamaşır suyunu temiz bir bezle kısa bir süre ovaladıktan sonra durulayın, kolayca kirlerden arının. En temiz yüzeylere en kısa sürede ulaşmanızda en büyük yardımcınız toptan çamaşır suyu, performansına rağmen uygun fiyatı sayesinde aile ekonominize katkıda bulunuyor. Cebinizin dostu ürünümüzü sitemiz aracılığıyla güvenle sipariş edebilir, hızlıca temin edebilirsiniz.

Ultra yoğun çamaşır suyu

Ultra yoğun çamaşır suyu

Toptan ultra yoğun çamaşır suyu, yapısındaki etkili formülü sayesinde kurumuş lekelere ve inatçı yağ kalıntılarına kolayca meydan okumanızı sağlar. Geliştirilmiş ultra yoğunluktaki içeriği ile, zorlama işlemi olmaksızın en kirli yüzeyde bile kolayca etkinlik gösterebilen çamaşır suyu uygun fiyatıyla da cebinizin dostu.

İçeriğinde zararlı kimyevi madde bulundurmayan lüks çamaşır suyu ürünümüz, cildinizde alerjik reaksiyonlara sebep olmaz, derinizi tahriş etmez.

Az miktarda temizleyeceğiniz yüzeye uyguladığınız ultra yoğun çamaşır suyunu temiz bir bezle ovaladıktan sonra durulayın, kolayca kirlerden arının. Mükemmel sonuçlara ulaşmanız da en büyük yardımcınız toptan ultra yoğun çamaşır suyu, performansına oranla uygun fiyatı sayesinde aile ekonominize büyük katkıda bulunuyor. Cebinizin dostu ürünümüzü sitemiz aracılığıyla kolayca sipariş edebilirsiniz.

El yıkama köpüğü

El yıkama köpüğü

Toptan el yıkama köpüğü , geliştirilmiş formülüyle birlikte kaliteli köpüğü ile ideal bir temizlik sağlar. Eser miktarda kullanımla birlikte, yüksek temizlik ve kolay arınma sağlayarak ellerinizi toz ve kirden hızlıca arındırır.

Hiçbir zararlı veya zehirli  kimyasalı yapısında bulundurmadığından dolayı, cilt dostudur. Alerjik reaksiyonlara veya kaşıntıya asla  sebebiyet vermez.

Ellerinizi ıslattıktan sonra bir defa köpük alınız ve ıslak elle ovalama yaparak köpürtünüz. Yeterince temizlediğinize emin olduktan sonra durulayınız. Okullarda, iş yerlerinde ve hatta ekonomi yapan aile evlerinde kullanımı önerilir. Toptan el yıkama köpüğü kartuş, yüksek kalitesine rağmen uygun fiyatıyla da cebinizin dostu oluyor. Ürün siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla güvenle ve hızlıca verebilirsiniz.

Bulaşık deterjanı extra plus

Bulaşık deterjanı extra plus

Bulaşık deterjanı extra plus, uzmanlar tarafından  geliştirilmiş yapısı sayesinde bulaşıklarınızda kalan kurumuş, sertleşmiş tüm yemek atıklarını güç kullanımı gerektirmeden temizleyen bir bulaşık deterjanı ürünüdür. Bulaşık yıkamada en yeni ve en etkili formülü olan extra plus bulaşık deterjanı, sıvı yapısıyla birlikte kirli bulaşıklarınızda kalan inatçı lekelere meydan okuyor. Elde yıkamayla temizlediğiniz her çeşit mutfak eşyanızın üstünde kir bırakmayan extra plus bulaşık deterjanı, durulama sonrası bulaşıklarınızın üzerindeki lekelerden eser bırakmıyor.

Yapısında zararlı kimyasal bulundurmayan, içeriğinde cilt dostu ürünler kullanılan ürünümüz, alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez.

Eser miktarda bir çay bardağı su ile beraber karıştırılarak kullanılabilen ürünümüz, çok sayıda birikmiş bulaşıklarınızı yıkamak için yeterli oluyor. Az miktarda kullanımla çok performans sağlayan ürünümüz fiyatıyla da cebinize dost oluyor. Toptan bulaşık deterjanı extra plus siparişinizi sitemiz aracılığıyla gerçekleştirerek sizde ekonominize katkıda bulunun, kaliteyi ucuza yaşayın.

Konsantre halı şampuanı

Konsantre halı şampuanı

Toptan konsantre halı şampuanı, evlerinizdeki ve işlerinizdeki kirli halı problemini kökten çözebilecek bir üründür. Geliştirilmiş formülüyle yüksek performanslı bu ürün, halılarınızın ilk günkü parlaklığını almasına ve halınıza herhangi bir zarar vermez. Kolayca köpüren bu şampuan aktif köpük formülü ile kirleri dipten yüzeye taşır ve kolayca durulanır. Bu ürün ile yıkanan halılarınızda herhangi bir iz kalmaz ve renklerin canlı durmasını da sağlar.

Yumuşatıcı etkisiyle halınızın yumuşacık olmasını sağlayan bu ürün kalıcı kokusu ile uzun süre halınızın güzel bir şekilde kokmasını sağlar. Birçok avantajın yanında aynı zamanda antialerjik bir üründür ve herhangi bir zararlı kimyevi kullanılmamıştır. Düşük kullanım maliyetiyle cebinizin dostu olan bu ürün aynı zamanda çevre dostudur. Toptan halı şampuanı siparişlerinizi sitemiz aracılığı ile kolaylıkla verebilirsiniz. 

Bulaşık Makine Kireç Çözücü

Bulaşık Makine Kireç Çözücü

Toptan bulaşık makine kireç çözücü, gelişmiş formülü sayesinde makinenizdeki kireç hızlı ve etkili bir biçimde kısa sürede ortadan kaldırır ve düzenli kullanımda  makinenizin ömrünü gözle görülür bir şekilde uzatır. Bunun yanı sıra bulaşıklarınız üzerindeki su lekelerini kireçten arındırdığından ortadan kaldırır. Özellikle suyun sert olduğu bölgelerde kullanımı daha fazla önerilen bulaşık makine kireç sökücü ürünümüz, sudaki sertliği giderdiğinden dolayı,  basınçla birlikte bulaşıklarınızı çizen kireç tortularının engelleyen ürünümüz, çizilmeyi engeller.

Yapısında zararlı kimyasallar bulundurmayan ürünümüz, bulaşıklarınızda koku yapmaz.

Bulaşık makineleri için uygundur ve yeterli miktarda kullanıldığı taktirde sudaki kireçlenmeyi çok yüksek bir oranda engeller. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatıyla da göz dolduran toptan bulaşık makine kireç çözücü ürünümüzün siparişini sitemiz aracılığıyla güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan toz oksijenli ağartıcı leke çıkartıcı

Toptan toz oksijenli ağartıcı leke çıkartıcı

Toptan toz oksijenli ağartıcı leke çıkartıcı, her türlü sanayi ve ev tipi çamaşır yıkama makinelerine uygun oksijen bazlı ağartma ve dezenfeksiyon için birebirdir. Her sıcaklığa uygun ve tek başına kullanabilen ekonomik ve bir o kadar etkili bir üründür. Yüksek aktif oksijenli ağartma maddesiyle en amansız ve inatçı lekelere karşı kolaylıkla çözüm sunar. Tüm sıcaklıklarda ve sert sularda bile etkili olan bu ürün sentetik, pamuklu ve aklınıza gelebilecek her tür tekstil ürünün yıkanması için uygundur. Toptan toz oksijenli ağartıcı leke çıkartıcı ile sadece makinenizin uygun programını açıp gönül rahatlığıyla çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Ürünü sitemiz aracılığıyla güvenle sipariş edebilir ve  en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Toptan sıvı el sabunu

Toptan sıvı el sabunu

Toptan sıvı el sabunu , her cilt tipine uygun, bakterilere karşı etkin korunma sağlayan bir sıvı el sabundur. Geliştirilmiş formülü sayesinde,  yüksek temizlik gücü sağlayan ve bakterileritamamına yakın bir orada ellerinizden kolayca ve kısa sürede temizleyen bu ürün kokusuyla da sizleri rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Yapısında zararlı veya zehirli kimyasallar kullanılmadan üretildiğindendolayı cilt dostudur ve her hangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez.

Eser miktarda kullanımda bile elinizde hızlıca köpürür ve en etkin temizlik sonucunu size az bir zaman içerisinde verir. Az kullanımda etkili sonuçlar veren, toptan sıvı el sabunu hindistan cevizli ürünümüz için oluşturduğunuz siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla kolayca ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabun

Antibakteriyel Sıvı Sabun

Toptan antibakteriyel sıvı sabun, hassas cilt tipleri dahil her cilt tipine uygun, bakterilere karşı etkin olarak korunma sağlayan bir sıvı sabundur. Anti bakteriyel kelime anlamı olarak bakteri karşıtı demektir. Adının özelliklerini tamamen taşıyan, geliştirilmiş yüksek temizlik gücü sayesinde bakterilerin tamamına yakın bir orada ellerinizden kolayca ve kısa sürede temizlenmesini sağlar.

Yapısında zararlı kimyasallar kullanılmadığından ötürü her cilt tipine uygundur, yani cilt dostudur ve her hangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez.

Eser miktarda kullanımda bile elinizde hızlıca köpürür ve en etkin temizlik sonucunu size kısa bir süre içerisinde verir. Az kullanımda etkili sonuçlar veren, toptan antibakteriyel sıvı sabun ürünümüz için oluşturduğunuz siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla kolayca ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.


Toptan oda parfümü

Toptan oda parfümü

Toptan oda parfümü, geliştirilmiş formülü sayesinde bulunduğu ortama hızlıca nüfuz eden  ve kalıcı kokusuyla ferahlığı teninizde hissettiren bir oda parfümüdür. Sofistike kokusu sayesinde odalarınıza huzur aşılayacak olan çözüm oda parfümü, kokusu ve hissiyatı sayesinde vücudunuza pozitif enerjiyi hızlıca yayar. Evinizin havasını kısa süre içerisinde bambaşka hale getirir.

Yapısında hiçbir zehirli kimyasal kullanılmamıştır ve içeriğinde yapay madde bulunmamaktadır.  Bu nedenle hiçbir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemekle beraber, cilt dostudur ve solunum yollarınıza zarar vermez.

Kalıcı kokusu ve az kullanımına karşılık yaşattığı efsanevi hislere karşılık uygun fiyatıyla cebinizin dostu olan toptan  oda parfümü siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla kolayca ve güvenle gerçekleştirmeniz mümkün.

Çok Amaçlı Genel Temizlik Maddesi

Çok Amaçlı Genel Temizlik Maddesi

Çok amaçlı genel temizlik Maddesi, geliştirilmiş formülü sayesinde her türlü kirli yüzeyde maksimum hijyen ve en ışıltılı temizliği sizlere sağlar. Pratik kullanımı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ağır ve kurumuş yemek kalıntıları, yağlı kirler ve daha bir çok kir çeşidini kolaylıkla zeminden söker atar. Hem mutfak hem de banyo kullanımına uygundur ve kullanılan hiçbir yüzeye zarar vermez. Paslanmaz çelik, kaplama yüzeyler, plastik, boyalı ahşap yüzeyleri, porselen, seramik ve daha bir çok çeşit yüzeyde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yapısında zararlı kimyasallar içermez, cilt dostu bir üründür bu nedenle alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez.

Az miktarda kullanımda bile etkili sonuçlar sağlayan toptan  çok amaçlı genel temizlik ürünümüzün siparişini sitemiz aracılığıyla kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici

Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici

Toptan sabun kokulu yüzey temizleyici, güzel sabun kokusu ve yeni nesil güçlü formülü sayesinde ev temizliğine yeni bir boyut kazandırıyor. Bunun yanı sıra kalıcı sabun kokusuyla evinizin havasına ferahlık ve yumuşaklık katıyor.

Her tip yüzeyle birlikte güvenle ve kolayca kullanım sağlanabilen sabun kokulu yüzey temizleyici ürünümüzü her çeşit yüzeyde rahatça kullanabilirsiniz. Ahşap, mermer, fayans, taş, parke, laminant, lamine gibi çeşitli her silinebilir  yüzeyde gönül rahatlığıyla kullanım sağlayabilirsiniz. Evinizin hiçbir yüzeyine zarar vermez.

Etkili temizlik ve kalıcı kokusuna nazaran uygun fiyatıyla da cep dostu olan ürünümüz toptan sabun kokulu yüzey temizleyicisiparişlerinizi sitemiz aracılığıyla kolayca, hızlıca ve güveli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık Makine Parlatıcısı

Bulaşık Makine Parlatıcısı

Bulaşık makine parlatıcısı, ürünlerinizi uygun programlarda yıkadıktan sonra bulaşık makinenize yerleştirdiğiniz bulaşıklarınızın üzerindeki suyun çabuk atılmasını ve bulaşıkların leke bırakmadan kurumasını sağlar. Bulaşık makine parlatıcısı, yapısında yüzey aktif maddeler bulundurmamasından dolayı bulaşık kurulama sürecinizi en aza indirir ve lekesiz bulaşıkların dostu olur. Tüm standart bulaşık makineleriyle uyum sağlayan ürünümüz, bulaşık makinenizin ilgili bölümüne yeterli miktarda dökülmelidir. Bu sayede en mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Az miktarda kullanımda, bulaşık makinenizdeki tüm mutfak gereçlerinize etkiyecek bu ürün, uygun fiyatı sayenizde hem bulaşıklarınıza, hem cebinize yarayacak bir üründür. Toptan bulaşık makine parlatıcı ürünümüz için siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla güvenle, hızlıca ve kolayca gerçekleştirmeniz mümkün.

Bulaşık Makine Deterjanı

Bulaşık Makine Deterjanı

Toptan bulaşık makine deterjanı, geliştirilmiş formülü sayesinde kurumuş yemek kalıntılarıyla makinenize koyduğunuz her türlü tabak, tencere ve çeşitli bulaşıklarınızı yıkama sonrası pırıl pırıl yapar. Temiz bulaşıklar için en etkili formül olan bulaşık makine deterjanı, bulaşıklarınıza nüfuz eden inatçı lekeleri en kısa sürede yok ederek tek yıkamada temizliğe ulaştırıyor.

Makinede yıkanan her çeşit mutfak gereçlerinizin yıkama sonrası ışıl ışıl olmasını sağlarken, üzerinde leke oluşumunu önler.

Yapısında zararlı kimyasal bulunmaz, bulaşıklarınızı sarartmaz. İlk günki kullanımını sağlar.

Bulaşık makinenizin deterjan bölümüne ayarladığınız  programa uygun miktarda kullanacağınız bulaşık makine deterjanı ürünümüz, toptan satışı sayesinde cebinizin dostudur. Toptan bulaşık makine deterjanı siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla yaparak bütçenize kolayca yardımcı olabilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Deterjanı

BULAŞIK DETERJANI EKO,

Yepyeni geliştirilmiş formülü ile en zorlu yemek artıklarını bile kısa sürede çıkartmada etkili bir üründür. Elde yıkanan bulaşıklar için  üretilmiş olan eko bulaşık detarjanının jel yapısı, kolay köpürmesini sağlarken, donmuş yemek yağlarına hızlıca teneffüs eder.
Mutfakta kullandığınız tabak, tencere ve kaşık bıçak takımlarının her birini yıkama esnasında parlatırken, durulama sonrası hiç bir şekilde üzerinde detarjan kalıntısı bırakmaz. Kolay durulanabilme özelliği ile hem kirleri söker atar hemde pırıl pırıl hijyenik tabakları sizlere sunar.
Güçlü partiküllere sahip yapısı cilt dostudur, ellerinizde alerjik reaksiyonlara neden olmaz.
Hoş kokusu sayesinde etrafa temizlik kokusu sağlar.
Yıkama suyuma 1 çay kaşığı kadar ilave ederek dev gibi bulaşıkların üstesinden kolayca gelir ekonomik fiyatıda bütçe dostudur.

 

Çamaşır Suyu Nedir Ne İşe Yarar.

Çamaşır Suyu Nedir Ne İşe Yarar.

Çamaşır suyu‘nun etken maddesi olan sodyum hipoklorit, İtalya doğumlu Fransız bir kimyager olan Claude Louis Berthollettarafından 1785 yılında bulunmuştur. Daha önceleri ağartma amacıyla çeşitli yöntemler kullanılmış olsa da, bugün kabul ettiğimiz anlamdaki çamaşır suyu, Fransa’nın Javel kasabasında üretilen Javel Suyudur.(Eau De Javelle) Türkiye’de dahi bu isimle anılmış olan Eau De Javelle, Fransızca’da çamaşır suyu anlamına gelmektedir.

*Çamaşır hanelerde beyaz çamaşırların ağartılmasında ve dezenfeksiyonunda kullanılır.
*İyi bir ağartma için yıkama soyunun 30°C civarı olmalıdır.
*Beyaz tekstillerde (pamuklu/sentetik karışımı ağartıcı ve leke çıkarıcı olarak kullanılır.
*Yünlü, ipekli ve naylon temizliği/ağartılmasında kullanılmalıdır.
*Fayans marley, seramik küvet, banyo, mutfak tezgah’ gibi yıkanabilir yüzeylerin hijyeni için ideal yardımcıdır. 


temizliksepetinumara

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , 456

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Hemen İletişim
1
Toptan Alımlar İçin Hemen Fiyat Alın!
Toptan Alımlar İçin Hemen Fiyat Alın!